EQUILIBRIO

Equilibrio čistiaci tuhý šampón

Equilibrio – tento čistiaci tuhý šampón, ktorý obsahuje výťažky z organickej šalvie a mäty, šetrne čistí vlasy a pokožku hlavy. Dodá Vám pocit sviežich vlasov bez zaťaženia. Poradí si s mastnými vlasmi aj suchými končekmi.

  • Tento čistiaci tuhý šampón je vhodný pre MASTNÉ vlasy – organické zloženie certifikované, vegánske zloženie, 85 g.
  • Obal šampónu je vyrobený z úplne recyklovateľného papieru a neobsahuje žiadny plast. Receptúra šampónu je rozložiteľná a pri jej výrobe bolo použité znížené množstvo vody. 1 tuhý šampón ≈ 2 tekuté šampóny s objemom 200 ml ≈ 30 – 50 umytí
  • Organické zloženie certifikované, 100 % zložiek prírodného pôvodu, 36 % zložiek organického pôvodu, VEGÁNSKE zloženie.
  • SVIEŽA VÔŇA: Ponorte sa do tejto povzbudzujúcej bylinkovej vôni.

INGREDIENCIE

Triticum Vulgare (Wheat) Starch*, Potassium Lauryl Sulfate, Cetearyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Aqua (Water, Eau), Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Palmitic Acid, Stearic Acid, Parfum (Fragrance), Lactic Acid, Hydrolyzed Jojoba Esters, Biosaccharide Gum-1, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract*, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract*, Sodium Levulinate, Glyceryl Caprylate, Sodium Anisate, Linalool, Limonene, Citral


*Ingrediencie z organického hospodárstva

ZÁKLADNÉ INGREDIENCIE


Extrakt z organickej mäty
dobre známy, lebo osviežuje pokožku hlavy a predchádza lupinám vďaka čomu udrží vlasy svieže po celý deň

Extrakt z organickej šalvie
je v kozmetike známy, lebo vďaka svojim protizápalovým vlastnostiam dokáže bojovať proti problémom ako sú lupiny.

UDRŽATEĽNÁ ALTERNATÍVA

 

Tuhé šampóny N.A.E. sú skvelou alternatívou k tradičným výrobkom v plastových obaloch

NAŠE RECEPTÚRY

Všetky naše tuhé šampóny inšpirované Talianskom majú certifikované organické zloženie, sú vegánske a 99 % ich ingrediencií je prírodného pôvodu. Tiež sú rozložiteľné a pomáhajú šetriť spotrebu vody (okolo 10 %), sú vhodné na cesty a veľmi úsporné.

NAŠE OBALY

Naše tuhé produkty neobsahujú ŽIADNE PLASTY a predávajú sa v ÚPLNE RECYKLOVATEĽNÝCH krabičkách s certifikátom FSC, ktorý zaisťuje, že sú vyrobené zo ZODPOVEDNE ZÍSKANÉHO MATERIÁLU.
Pri výrobe jednej krabičky je použitá cca 1/20* energie potrebná na výrobu jednej plastovej fľaše. Krabičky majú MENŠIU UHLÍKOVÚ STOPU, lebo sú ľahké a praktické.

Recenzie

„La Bella Vita“ v tuhom prevedení

Vyskúšajte naše tuhé šampóny N.A.E.:
čistiace (pre mastné vlasy), pre každodenné používanie (pre normálne vlasy) & regeneračné (pre suché vlasy)

PODOBNÉ PRODUKTY Z INÝCH RADOV

INŠPIRUJTE SA NAŠIM SVETOM