RIPARAZIONE

Riparazione expresný bezoplachový kondicionér

Riparazione bezoplachový kondicionér obsahuje organickú olivu a extrakt z bazalky. Rozmotáva vlasy a chráni pred štiepením končekov. Posilňuje a vyživuje vlasy bez zaťaženia, dodáva intenzívnu starostlivosť, ktorú vlasy potrebujú. Zanecháva vlasy lesklé, jemné a hebké.

  • Rozmotáva vlasy a chráni pred štiepením končekov.
  • Jemný kondicionér v spreji s nezaťažujúcou receptúrou.
  • Pred použitím pretrepete. Nasprejujte na vlhké alebo uterákom presušené vlasy, zamerajte sa na stred vlasov až po končeky. NECHAJTE PÔSOBIŤ, neoplachujte. Nestriekajte do očí.
  • Organické zloženie certifikované, 99% ingrediencií prírodného pôvodu, VEGÁNSKA receptúra, bez parabénov, silikónov.

INGREDIENCIE

Aqua, Pentylene Glycol, Polyglyceryl-4 Caprate, Sodium Benzoate, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Extract**, Parfum, Citric Acid, Hydrolyzed Wheat Protein, Citronellol, Linalool, Caesalpinia Spinosa Gum, Limonene, Sodium Hydroxide, Geraniol, Potassium Sorbate, Ocimum Basilicum Leaf Extract**, Olea Europaea Fruit Extract**


**Ingrediencie z organického hospodárstva

ZÁKLADNÉ INGREDIENCIE


Extrakt z organických olív
je považovaný za ideálny balzam na vlasy, pretože pomáha zregenerovať po každom poškodení.

Extrakt z organickej bazalky
je v kozmetike známka ako „kráľovná byliniek“ vďaka svojim regeneračným a ochranným vlastnostiam.

RIPARAZIONE - TAJOMSTVÁ STAROSTLIVOSTI O VLASY


Riparazione je rad regeneračných produktov pre starostlivosť o vlasy od značky N.A.E. špeciálne vyvinutý pre suché vlasy. Tento regeneračný rad využíva jemné starostlivé vlastnosti tradičných talianskych olív a bazalky.

NAŠE OBALY
Naše nádoby (okrem vrchnákov) sa vyrábajú minimálne z 97 % recyklovaného PET plastu, čím pomáhame k zníženiu množstva plastového odpadu. Vďaka tomu sme dokázali znížiť našu uhlíkovú stopu až o 70 - 80 %.

Náš „zelený“ plast sa vyrába z etanolu získavaného z cukrovej trstiny, teda z obnoviteľného materiálu (do jedného roka). Pri výrobe náš plast zachytáva CO2 z atmosféry, čím pomáha znížiť emisie skleníkových plynov.

Recenzie

RIPARAZIONE - rituál starostlivosti o vlasy

Vyskúšajte všetky produkty Riparazione:
šampón, tuhý šampón, balzam/masku 2v1 a bezoplachový balzam.

PODOBNÉ PRODUKTY Z INÝCH RADOV

INŠPIRUJTE SA NAŠIM SVETOM