CIAO!

Zistite o nás viac

N.A.E. – Naturale Antica Erboristeria – je kozmetická značka, ktorá ponúka skutočne organické produkty pre starostlivosť o pleť i telo a ktorá vychádza z tradície talianskeho bylinkárstva.

Talianska značka Antica Erboristeria bola založená v roku 1979 a už niekoľko desaťročí je v Taliansku známa, pretože ponúka kompletný rad produktov pre osobnú starostlivosť. Už od samého začiatku ponúka spoľahlivé, kvalitné produkty pre celú rodinu.

Vďaka zručnostiam i výskumu v oblasti bylinkárstva mohla Antica Erboristeria vždy vytvárať kozmetické produkty na mieru podľa individuálnych potrieb a starostlivo vyberať bylinky a prírodné ingrediencie podľa ich vlastností.

Spomienky na Taliansko- jeho úžasné vône, dychberúcu prírodu a umenie užívať si život- sa vždy viažu k určitému životnému štýlu. „La Bella Vita“ je životný štýl, v rámci ktorého robíte len to, čo je pre vás najlepšie. Talianska príroda je plná pokladov a po celé storočia si talianske ženy predávali z generácie na generáciu tajomstvo krásy.

N.A.E. – Naturale Antica Erboristeria – toto tajomstvo talianskej krásy odkrýva.

Naše ošetrujúce receptúry sú najmenej z 97% prírodného pôvodu, vychádzajú z dlhej tradície talianskeho bylinkárstva a obsahujú unikátne zmesy starostlivo vybraných organických ingrediencií. Všetky naše produkty majú certifikáciu COSMOS Organic od ECOCERT a sú vegánske. Jemné, hravé vône našich produktov odkazujú na náš taliansky pôvod.

Pri výrobe našich produktov sme čerpali z bylinkárskej tradície a naše receptúry sú tak unikátnym spojením organických ingrediencií.

Pri výrobe našich produktov sme čerpali z bylinkárskej tradície a naše receptúry sú unikátnym spojením organických ingrediencií.

ORGANICKÁ KOZMETIKA.

S talianskou tradíciou.

NAŠE PRIORITY

Prirodzená krása

Naše úžasné produkty pre starostlivosť o pleť, telo i vlasy, ktorých organické zloženie je doložené príslušnou certifikáciou, čerpajú z luxusnej talianskej prírody a hravým spôsobom odhaľujú tajomstvo talianskej krásy.

Organické zloženie

Všetky naše výrobky majú certifikáciu COSMOS ORGANIC organizácie Ecocert Greenlife podľa štandardu COSMOS, čo znamená, že min. 95 % ingrediencií je prírodného pôvodu, min. 20 % výsledného produktu pochádza z organického hospodárstva (10 % pri oplachových produktoch).

Tradícia

Pri výrobe našich produktov sme čerpali z bylinkárskej tradície a naše receptúry sú tak unikátnym spojením organických ingrediencií inšpirovaných bohatou talianskou prírodou.

Vegánske zloženie

Všetky naše receptúry sú VEGÁNSKE, čo znamená že neobsahujú žiadne živočíšne produkty, vedľajšie produkty či deriváty, podľa príslušných predpisov nie sú produkty N.A.E. testované na zvieratách, ani spoločnosťou N.A.E., ani jej menom.

CERTIFIKÁCIA COSMOS ORGANIC

INŠPIRUJTE SA NAŠIM SVETOM